-2°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  ROZMAITOSCI: Urząd Skarbowy z Nowej Rudy nagrodzony
kliknij tu XIII edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” rozstrzygnięta! 24 czerwca 2015 roku odbyło się spotkanie Loży Dolnośląskiej BCC, podczas którego nagrodzono laureatów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. To już XIII edycja konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. Na Dolnym Śląsku pierwsze miejsce ponownie zajął Urząd Skarbowy w Jaworze.
Porozumienie w sprawie organizacji konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” zostało podpisane w 2002 r. Sygnatariuszami porozumienia są Ministerstwo Finansów i Business Centre Club. Podstawowym celem programu jest popularyzowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji wyróżniającej się życzliwością i profesjonalizmem. W tym roku, dolnośląską edycję plebiscytu wsparły następujące organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Dolnego Śląska, Sudecka Izba Przemysłu Handlowego, Zrzeszenie Handlu i Usług, Federacja Przedsiębiorców Powiatu Wrocławskiego oraz Związek Pracodawców Polska Miedź.
Urzędy skarbowe oceniane były na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez dolnośląskich przedsiębiorców. W tej edycji nagrodzone zostały 3 placówki, które zasłużyły na tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” oraz 3, które otrzymały wyróżnienie.
Pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku zdobył zwycięzca zeszłorocznej edycji – US w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Bolesławcu, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Jeleniej Górze, US w Oleśnicy oraz US w Świdnicy.
Wyróżnione placówki otrzymały tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2015”. Prawo używania tego tytułu przysługuje laureatom przez 1 rok – do momentu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

Loża Dolnośląska BCC skupia przedstawicieli polskich i międzynarodowych firm działających na terenie Dolnego Śląska. Najważniejsze zadania Loży to angażowanie środowiska przedsiębiorców w rozwiązywanie lokalnych problemów i współpraca z władzami regionalnymi.
http://lozadolnoslaskabcc.pl/

« Powrót | Dodano: 2015-06-27 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 3111 |  o | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Grudzień 2022
N Pn Wt Śr Cz Pt S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 KWATERA
Sokolec Pokoje Gościnne-Pod Wyciągiem- Przełęcz Sokola
Cena: 35

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrze�one (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglďż˝daďż˝ wciďż˝nij F11     www.nowaruda.info