18°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  WYBORY 2018: Kandydaci do sejmiku województwa dolnośląskiego
kliknij tu Za Państwową Komisją Wyborczą przedstawiamy kandydatów do sejmiku województwa dolnośląskiego z okręgu nr 3, obejmującego:miasto: Wałbrzych, powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki. Do głosowania uprawnionych jest 524.317 mieszkańców. Po imieniu podano wiek kandydata.

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 WILD Patryk Edward 44 Srebrna Góra
2 KRĘCICHWOST Czesław Kazimierz 72 Kudowa Zdrój
3 GRĘDZIŃSKI Stanisław 73 Wałbrzych
4 DERENOWSKI Tadeusz Antoni 70 Józefówek
5 TUTKA Ewa Lucyna 54 Jaroszów
6 MICHAŃCIO Iwona Kornela 55 Wałbrzych
7 HAŁACZKIEWICZ Sebastian 26 Bielawa
8 SITEK-WARZECHA Ilona Elżbieta 49 Świdnica
9 GABRIEL Katarzyna Joanna 49 Kłodzko
10 GOLAK Julian Kazimierz 61 Nowa Ruda

Lista nr 2 - KW PSL
1 LUBIŃSKI Mirosław Aleksander 56 Michałkowa
2 SZYMIEC-RACZYŃSKA Halina Jadwiga 69 Dzierżoniów
3 NOWAK Ryszard Mieczysław 69 Ziębice
4 WACŁAWIK Grażyna Maria 51 Bożków
5 ZAJĄC Paulina 34 Świdnica
6 BONIECKA Joanna Bogna 39 Lądek Zdrój
7 WOŁYNIAK Przemysław Paweł 33 Wilkanów
8 GRZYBOWSKI Tadeusz 71 Wałbrzych
9 SKOTNICKI Wiktor Stanisław 67 Biernacice
10 LONGAWA Stanisław Tadeusz 43 Szalejów Dolny

Lista nr 3 - KW PARTIA ZIELONI
1 BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula 37 Wałbrzych
2 SOŁTYSIK Janusz Tomasz 60 Karwiany
3 FANSELOW Mariola Irena 56 Wałbrzych
4 MAZURKIEWICZ Maciej 28 Wrocław
5 OSOJCA - KOZŁOWSKA Sylwia Irena 41 Świdnica

Lista nr 4 - KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRAWCZYK Iwona Małgorzata 53 Kamienna Góra
2 IWANCZ Jacek Julian 48 Świdnica
3 JURCEWICZ Stanisław 57 Piława Górna
4 RAMBACHER Mateusz 26 Wałbrzych
5 SZCZYGIEŁ Zbigniew 65 Marianówka
6 WASĄG Renata 54 Wałbrzych
7 MAZUREK Violetta Grażyna 54 Bagleniec
8 MARCELEWICZ Jacek Krzysztof 54 Kłodzko
9 SILARSKA Katarzyna Hanna 57 Złoty Stok
10 LUDWICZUK Roman Edward 61 Wałbrzych

Lista nr 5 - KKW SLD LEWICA RAZEM
1 DYDUCH Marek 61 Wrocław
2 SUŁAWA Jolanta Aleksandra 65 Świdnica
3 RATAJ Henryk 70 Świdnica
4 CHOJNACKA Cecylia Agnieszka 41 Kłodzko
5 GACH Bartosz Jerzy 38 Ziębice
6 KŁOSIŃSKA Alicja Zofia 64 Świebodzice
7 WOJCIESZAK Władysława 73 Szczawno - Zdrój
8 SMERECKI Marek Roman 65 Dzierżoniów
9 FUSZARA Anna Teresa 30 Ząbkowice Śląskie
10 SZEWCZYK Marek Jan 65 Wałbrzych

Lista nr 6 - KW PARTII RAZEM
1 STABROWSKA Anna Ewa 41 Wałbrzych
2 PIEKAJ Patryk Kamil 28 Wałbrzych
3 CHYLIŃSKA Dominika 41 Dzierżoniów
4 CISOŃ Łukasz Stanisław 18 Świebodzice
5 CHUĆ Renata 65 Wałbrzych
6 ZBOROWSKI Tomasz Łukasz 36 Wałbrzych
7 BIAŁEK Agnieszka Kamila 29 Bielawa
8 LASKOŚ-GRABOWSKI Paweł Szymon 32 Wrocław
9 KRAMARSKA Marta Marzena 24 Wrocław
10 ZALEŃSKI Wiktor Piotr 22 Mrowiny

Lista nr 7 - KW RUCH NARODOWY RP
1 NOSKO Agnieszka 49 Dzierżoniów
2 MICHALIK Karol 20 Świdnica
3 ŁOSIAK Kamil Sebastian 21 Międzylesie
4 DOLATA-CYGAN Elżbieta Teresa 49 Nowa Ruda-Słupiec
5 FRONCZAK Monika Patrycja 32 Wałbrzych
6 HARAF Paweł Damian 21 Dzierżoniów
7 FERET Andrzej 32 Dzierżoniów
8 GÓRECKA-JANISZEWSKA Katarzyna 40 Międzylesie
9 SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz 33 Przystronie
10 KRYSTYNIAK Krzysztof Adam 52 Świdnica

Lista nr 8 - KWW KUKIZ 15
1 PIOTROWSKI Jerzy Ryszard 66 Wałbrzych
2 WĄS Robert Wiesław 54 Wałbrzych
3 ZYCH Anna 41 Wałbrzych
4 ABERBACH Sławomir Adam 45 Wolibórz
5 KOWALCZYK Krystyna Jadwiga 63 Kłodzko
6 SALA Damian Andrzej 34 Głuszyca
7 PODWIŃSKA Anna Maria 51 Wałbrzych
8 BANASZAK Katarzyna Emilia 46 Wałbrzych
9 RYBAKIEWICZ Andrzej Aleksander 58 Wałbrzych

Lista nr 9 - KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 POKRYWKA Jan Tadeusz 64 Kłodzko
2 ŁAMBUCKI Roman 62 Stronie Śląskie
3 DANIELAK Beata Krystyna 51 Wałbrzych
4 KIN Adam Andrzej 52 Szalejów Dolny
5 ROSIŃSKI Remigiusz Sławomir 43 Wałbrzych
6 SUSŁOWSKA Krystyna Maria 66 Ząbkowice Śl.
7 BATORSKI Romuald Janusz 65 Kłodzko
8 LEHEŃKA-DAS Danuta 61 Polanica- Zdrój
9 SZMIGIEL Mariusz Adam 45 Wałbrzych
10 KARBOWNIK Leonarda 71 Kłodzko

Lista nr 10 - KW PiS
1 ZIELIŃSKI Kamil Krzysztof 35 Wałbrzych
2 DEC Jerzy Grzegorz 56 Bożków
3 ŻOŁNIERUK Beata Izabela 48 Głuszyca Górna
4 SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka 26 Świebodzice
5 SŁOBODZIŃSKI Edward Jan 69 Niemcza
6 MACKO Grzegorz 26 Szczawno-Zdrój
7 OSTREK Paweł Dominik 25 Dzierżoniów
8 SZPYTMA Irena 54 Wrocław
9 REJMAN-KULUS Monika 39 Głuszyca

Lista nr 11 - KW WOLNI I SOLIDARNI
1 KOCJAN-GÓRSKA Renata Ewelina 37 Kamieniec Ząbk .
2 PLACETY Mieczysław Michał 69 Jelenia Góra
3 NOWAK Magdalena Katarzyna 41 Doboszowice
4 JAGIEŁA Aleksandra Maria 21 Zwrócona
5 WIĘCEK Ryszard 64 Piława Górna
6 SWÓŁ Henryk 76 Wrocław

Lista nr 12 - KWW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
1 KRUCZKOWSKI Piotr Zygmunt 56 Wałbrzych
2 DUTKIEWICZ Mariusz 43 Szewce
3 KWIATKOWSKA Ewa Daniela 58 Wałbrzych
4 PAWŁOSEK Waldemar Wiesław 61 Kamieniec Ząbk.
5 PODGÓRSKA Małgorzata 51 Sokolec
6 SULIKOWSKA Natalia Weronika 25 Mościsko
7 ILCZYSZYN Marek Zbigniew 69 Polanica Zdrój
8 FALK Magdalena Karolina 33 Radków
9 WOLANIN Kinga Katarzyna 41 Jugowice
« Powrót | Dodano: 2018-09-30 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 418 |  o | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Październik 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

 HOTEL
Restauracja IBIZA
Cena: od 70 do 180

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info