0°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  LISTY: Walimska Wiosna 2012
Imprezę pt. Walimska Wiosna 2012 jest kierowana do każdego fana jazdy samochodem na czas. Wystartować może każdy. Pojazd musi mieć ważne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC i NNW. Jeżeli jedzie z pilotem, również wykupione ubezpieczenie NNW na pasażera. Impreza odbędzie się na składnicy drewna w Ludwikowicach, przy ul. Fabrycznej. W tym roku grupa Walim Rajdowy organizuje cykl pt. "Mistrz Kierownicy Walimskiej Okolicy" na który będą składać się 3 imprezy i na koniec będzie wyłoniony zwycięzca w każdej z 5 klas. W tym roku na współpracę z nami zdecydowała się firma Tedex. Liczymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się pozyskać długoterminową i owocną współpracę z tą firmą.
Mateusz Łuczak, Walim Rajdowy, www.walimrajdowy.pl

Ciekawa propozycja Walimia Rajdowego
Jeszcze dobrze nie opadły emocje po tegorocznej edycji Walimskiej Zimówki, a grupa Walim Rajdowy ma dla entuzjastów rajdowego ścigania kolejną propozycję. 18. marca 2012 r. po raz pierwszy w kilkuletniej historii Walimia Rajdowego zorganizowana zostanie impreza pod nazwą Walimska Wiosna. Zawody odbędą się w Ludwikowicach, a dokładniej na terenie tartaku przy ul. Fabrycznej.
Na startujących czekać będą próby w dwóch konfiguracjach, każda z nich przejeżdżana będzie dwukrotnie. Warto dodać, iż imprezy Walimia Rajdowego to propozycja dla amatorów, więc wystartować może w niej każdy posiadacz prawa jazdy i samochodu z ważnym OC. Organizatorzy przewidują, iż na starcie imprezy pojawi się około 50 załóg, zmagać będą się one jak zwykle w 5 klasach. Zawodnicy będą walczyć o punkty do klasyfikacji Mistrza Kierownicy Walimskiej Okolicy, który wyłoniony zostanie po rozegraniu trzech imprez, jakie Walim Rajdowy zorganizuje w obecnym sezonie amatorskich zmagań. Pozostaje tylko zaprosić serdecznie wszystkich kibiców do przybycia na miejsce rywalizacji, albowiem emocji z pewnością nie zabraknie, a impreza będzie, jak zawsze w przypadku Walimia Rajdowego, wspaniale zorganizowana. Biuro rajdu umiejscowione zostanie w pensjonacie Pod Przełęczą w miejscowości Rzeczka 35. Start pierwszej załogi przewidziany jest na godzinę 10.30. Chcąc uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy na stronę www.walimrajdowy.pl. Imprezę sponsorują: TELEX OIL, Szkoła Jazdy Prolog z Wałbrzycha, Psychotesty- Wałbrzych ul. Chrobrego 13, Bar i Pensjonat Pod Przełęczą Rzeczka 35.
« Powrót | Dodano: 2012-03-10 | Komentarzy: 1 | Odsłon: 3090 |  o | Drukuj

Komentarze:
jak by były zawody w lataniu samolocikiem bez sensu wte i z powrotem z warszawki do sopotu to ryży oszust z wadą wymowy o syfiastym charakterze i faszystowskim pochodzeniu i antypolskich poglądach wygrał by z pewnością
2012-03-10, 22:00:29 |  oceanografista |  Zgłoś nadużycie

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Luty 2019
N Pn Wt Śr Cz Pt S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28    

 AGROTURYSTYKA
Czarodziejka
Cena: od 18 do 30

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglądać wciśnij F11     www.nowaruda.info