17°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  ROZMAITOSCI: Nasz Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy
To już XII edycja konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. 23 czerwca 2014 roku odbyło się spotkanie Loży Dolnośląskiej BCC, podczas którego nagrodzono laureatów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Na Dolnym Śląsku pierwsze miejsce zajął Urząd Skarbowy w Jaworze. Miejsce drugie zajął US w Świdnicy, natomiast miejsce trzecie – US w Nowej Rudzie. Wyróżnienie zdobyły US w Bolesławcu oraz US w Trzebnicy.
Od pierwszej edycji, misją konkursu jest promowanie oraz wyróżnianie wysokich standardów obsługi klienta, jak również tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji charakteryzujących się życzliwością i profesjonalizmem. Przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów wsparły w tym roku organizacje zrzeszające pracodawców i przedsiębiorców: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź, Zachodnia Izba Gospodarcza, Sudecki Związek Pracodawców, Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Związek Pracodawców Dolnego Śląska.
W tegorocznej dolnośląskiej edycji z 18 urzędów skarbowych biznesmeni wskazali 3 placówki, które zasłużyły na tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” oraz 2, które zostały wyróżnione.
Urzędy skarbowe oceniane były na podstawie wyników ankiet wypełnionych przez dolnośląskich przedsiębiorców. Tegoroczna edycja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem – wypełniono 2926 ankiet. To blisko tysiąc więcej niż podczas ubiegłorocznej odsłony konkursu.
Wyróżnione urzędy skarbowe otrzymały tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2014”. Prawo używania tego tytułu przysługuje laureatom przez 1 rok – do czasu poznania werdyktu kolejnej edycji konkursu.

Loża Dolnośląska BCC skupia przedstawicieli polskich i międzynarodowych firm działających na terenie Dolnego Śląska. Najważniejsze zadania Loży to angażowanie środowiska przedsiębiorców w rozwiązywanie lokalnych problemów i współpraca z władzami regionalnymi.

http://lozadolnoslaskabcc.pl« Powrót | Dodano: 2014-06-26 | Komentarzy: 1 | Odsłon: 1261 |  o | Drukuj

Komentarze:
jakieś żarty ! nasz urząd przyjazny ?! jaja jakieś. najbardziej rzeżniczy urząd
2014-07-03, 18:39:34 |  janek |  Zgłoś nadużycie

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Wrzesień 2020
N Pn Wt Śr Cz Pt S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

 AGROTURYSTYKA
Agroturystyka Sokolec Górski - Góry Sowie Tanie Noclegi
Cena: od 25 do 35

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrze�one (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglďż˝daďż˝ wciďż˝nij F11     www.nowaruda.info