-2°

Nowa Ruda

Menu

Kanal RSS

 Reklama  
  ROZMAITOSCI: Moja Mała Ojczyzna 2015
kliknij tu W Szkole Podstawowej im. św. Wojciecha we Włodowicach 24.04.2015 r. rozstrzygnięto konkurs Moja Mała Ojczyzna 2015 im. Beaty Jaroszewskiej. Nagrodę główną oraz tytuł MŁODE PIÓRO 2015 otrzymała Agata Ryżewska z Zespołu Szkół w Siekierczynie (opiekun Elżbieta Słonecka).
Jurorzy wyłonili czterech laureatów ze szkół podstawowych w kategorii prozy oraz wyróżnili dwóch uczniów w tej kategorii: Równorzędne I miejsce Katarzyna Szkarłat ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu (opiekun Dorota Bielawska) oraz I miejsce Michał Józków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach (opiekun Anna Sobczyk-Stryjek), II miejsce Jakub Mikołajczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Legnicy (opiekun Monika Markowa). III miejsce Julita Bik ze Szkoły Podstawowej w Targoszynie (opiekun Agnieszka Ordon-Bochenek). Wyróżnienia: Dominik Chlastawa z Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu (opiekun Maria Przewoźnik), Aleksandra Jede ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach (opiekun Anna Trznadel), Bartosz Drop z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze (opiekun Julita Urbaniak).
Jurorzy wyłonili 3 laureatów ze szkół podstawowych w kategorii poezji oraz wyróżnili 3 uczniów w tej kategorii: I miejsce Piotr Juszczak ze Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej (opiekun Marta Skowrońka-Sowa), II miejsce Adam Pigulski z Zespołu Szkół w Miłkowicach (opiekun Irena Kowalska), III miejsce Emilia Gładysz ze Szkoły Podstawowej we Włodowicach (opiekun Anna Furs-Zalewska), Wyróżnienia: Martyna Dziura ze Szkoły Podstawowej we Włodowicach (opiekun Anna Furs-Zalewska), Natalia Jeziorna ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrocławiu (opiekun Elżbieta Lubczyńska-Jeziorna), Dominik Batorski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28 w Wałbrzychu (opiekun Dorota Gwóźdź).
Jurorzy wyłonili czterech laureatów z gimnazjów w kategorii poezji oraz wyróżnili trzy osoby w tej kategorii: I miejsce Emilia Jeziorek z Gimnazjum we Włodowicach (opiekun Anna Furs-Zalewska), II miejsce Karolina Wojdyła z Gimnazjum we Włodowicach (opiekun Anna Grzybowska), III miejsce równorzędne Alicja Musiał z Gimnazjum w Piławie Górnej (opiekun Marta Sochacka-Pelczar) oraz Milena Podyma z Gimnazjum w Jugowie (opiekun Marta Kucharczyk). Wyróżnienia: Mikołaj Komarnicki z Gimnazjum w Jugowie (opiekun Marta Kucharczyk), Krzysztof Drozdowski z Gimnazjum we Włodowicach (opiekun Anna Grzybowska), Agata Grygiel z Gimnazjum Gminnego w Sobótce (opiekun Izabela Sieradzka).
Jurorzy wyłonili trzech laureatów z gimnazjów w kategorii prozy: I miejsce Gabriela Lewandowska z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy (opiekun Monika Komisarczyk), II miejsce Dominika Kul z Gimnazjum w Radkowie (opiekun Monika Kusiak), III miejsce Marta Sakowska z Gimnazjum nr 3 w Bolesławcu (opiekun Katarzyna Urban).
Jurorzy wyłonili również dwóch laureatów ze szkół ponadgimnazjalnych i dwie osoby wyróżnili: I miejsca nie przyznano. II miejsce Justyna Waliłko z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku (opiekun Magdalena Sobczyńska), III miejsce Agnieszka Szpunar z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku (opiekun Danuta Korczyńska-Mikołajów), wyróżnienia: Zuzanna Stocka z Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie (opiekun Małgorzata Łuków) oraz Paweł Janek z Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie (opiekun Bożena Bojczuk).
Txt i fot. Szkoła we Włodowicach. Na fot. Anna Grzybowska - dyr. szkoły, Tomasz Leśniowski - juror konkursu, Agata Ryżewska z Zespołu Szkół w Siekierczynie - laureatka nagrody głównej
« Powrót | Dodano: 2015-04-25 | Komentarzy: 0 | Odsłon: 3260 |  o | Drukuj

Komentarze:

Hasło:
Autor:

Komentarz: /400 max

Info Redakcja wortalu www.nowaruda.info oświadcza, że nie odpowiada za treść komentarzy do zamieszczanych artykułów. Za owe treści odpowiadają ich autorzy. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do przemocy, nienawiści, nietolerancji, jak i treści obraźliwych wobec Użytkowników wortalu lub innych osób. Komentarze uznane za obraźliwe lub przekraczające granice tolerancji będą usunięte bez poinformowania o tym autorów !!!

Menu

Noworudzianin
Grudzień 2022
N Pn Wt Śr Cz Pt S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 PENSJONAT
Sokolec
Cena: od 60 do 65

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox  
Wszelkie prawa zastrze�one (c) Nowa Ruda 2002-2006 Kamil Kobak
Aby lepiej oglďż˝daďż˝ wciďż˝nij F11     www.nowaruda.info