15°

Nowa Ruda

Kanal RSS

  PRACA: Manager Logistyki Broumov

Cena: 00 zł

Autor: MT Agencja Pośrednictwa Pracy

Manager logistyki

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka lub pokrewne)
Biegła, techniczna znajomość języka angielskiego
Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, organizowaniem transportu oraz obiegiem dokumentów
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
Umiejętność koordynowania jednocześnie wielu procesów i projektów oraz ustalania priorytetów

Obowiązki

Nadzorowanie i organizowanie sprawnego przepływu towarów, nadzór nad poprawnością dokumentacji transportowej i magazynowej
Weryfikacja zgodności stanów magazynowych z systemem
Tworzenie oraz zarządzanie trasami dystrybucyjnymi
Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupu usług transportowych oraz magazynowych
Wdrażanie usprawnień w procesach logistycznych, mających na celu optymalizację procesów transportowych, magazynowych oraz zagospodarowania przestrzeni magazynowej
Czynny udział w negocjacjach warunków umów
Nadzór oraz współudział nad procesem rozpatrywania reklamacji
Ścisła współpraca z innymi działami firmy, głównie z działem sprzedaży

Oferujemy

Świetne warunki finansowe
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się
firmie
Umowa o pracę
Kapitalne świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV ( z dopiskiem o wykorzystywaniu danych osobowych do celów rekrutacyjnych) lub o telefon.
Kontakt:
Telefon komórkowy 510914127
Telefon stacjonarny 746312015
Region/Miasto Dolnyśląsk/Nowa Ruda

Noworudzianin
Maj 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

 AGROTURYSTYKA
Jan
Cena: od 15 do 25

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox