9°

Nowa Ruda

Kanal RSS

  PRACA: FIRMA PONEFA zatrudni pracownika biurowego

Cena: 00 zł

Autor: Edyta Piotrowska

Firma PONEFA-SPÓŁKA Z O.O. w Nowej Rudzie
poszukuje kandydata/kę na stanowisko

Specjalista d.s. produkcyjno-technicznych
Wymagania:
-wykształcen ie min. średnie – preferowane techniczne lub wyższe
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
-dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Główne zadania:
- ścisła współpraca w zakresie zleceń produkcyjnych oraz ze wszystkimi działami w firmie,
-planowanie prac produkcyjnych i nadzór nad ich realizacją,

Oferujemy:
- stałą, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę na pełen etat,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres :
PONEFA Spółka z o.o.
Ul. Fredry 20
57-400 Nowa Ruda
Tel : 74 872 55 16
Bądź na e-mail : edyta.piotrowska@ponefa.pl
Kontakt:
Telefon stacjonarny 748725516
Region/Miasto Dolnyśląsk/Nowa Ruda, Fredry 20

Noworudzianin
Październik 2018
N Pn Wt Śr Cz Pt S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

 PENSJONAT
Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne HARENDA
Cena: od 40 do 80

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox