16°

Nowa Ruda

Kanal RSS

  PRACA: Praca w Swoim Domu Proste Wypenianie Wnioskw Umowa

Cena: 00 z

Autor: Piotr

Wsppracujemy z polsk firm, ktra istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Poszukuj partnerw do wsppracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

Dziaanie oparte na umowie
Wynagrodzenie w wysokoci 2400 - 12000 PLN - uzalenione od zaangaowania
Wysokie, regularne wynagrodzenie przy staej wsppracy
Prac zdaln, nie musisz wychodzi z domu
Narzdzia oraz gotowe szkolenia dla osb bez dowiadczenia - Szkolimy od A do Z
Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
Regularne szkolenia
Elastyczne godziny pracy
Moliwo pracy w formie dodatkowej lub staej
Pene wsparcie osoby wprowadzajcej
wietn atmosfer oraz wsparcie caego zespou

Wymagania:

Ukoczone 18 lat
Obywatelstwo polskie
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
Komputer lub smartfon z dostpem do internetu
Obsuga komputera na poziomie podstawowym
Sumienno, zaangaowanie i ch do rozwoju

Opis Stanowiska:

dziaania promocyjne produktw najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
nawizywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
obsuga Klienta,
tworzenie narzdzi reklamowych,
praca odbywa si w 100% w internecie, rozmowy telefoniczne nie s wymagane.

Moliwo atrakcyjnych zarobkw:

Na pocztek okoo 2 400 PLN miesicznie, pracujc po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
U nas nie ma grnej granicy zarobkw dlatego ju po okoo 2-3 miesicach masz moliwo zarobkw - 5 000 PLN a w kolejnych miesicach - 12000 PLN i wicej miesicznie.
Wszystko uzalenione od Twojego zaangaowania
Moesz potraktowa Moj propozycj jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakim czasie zrezygnowa z etatu i zarabia 100% online.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostani esz przeniesiona/y na mj profil na FB, gdzie ze spokojem bd mg si z Tob kontaktowa.
Zapoznaj si z moj tablic, zapro mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMO, a ja Tobie przedstawi szczegy oferty i umwimy si na etap wstpny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!
Kontakt:
Region/Miasto Dolnylsk/Internet
« Powrt | Dodano: 2021-09-12 | Odson: 82

Noworudzianin
Wrzesie 2021
N Pn Wt r Cz Pt S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 PENSJONAT
"Sowi Dwr"
Cena: od 25 do 60

donate

Dotacje w Bitcoin

  ^Top^

Strona zgodna z HTML 4.01   Korzysta z Apache   Korzysta z MySQL   Korzysta z PHP   Najlepiej czytaj w Firefox